Запис #28 "Якщо зображення від веб-камери догори дригом.."

Додано: 2016-09-08 23:57:15 'admin

Буває часом так, що після встановлення свіжесеньких "форточок" із Інтернета (на ліцензіях таке явище дуууже рідкісне), веб-камера починає відображати зображення перевернутим на 180°. Так і в мене сталось.. Ага, маю гріх всяке "бе" із закрома Інтернету тестувати.. 

Ноутбук Asus x59sr. Та й взагалі така проблема зустрічається найчастіше саме на Asus'ах. Після встановлення "шедевру"-сборки Хфірток та рідних драйверів отримав в Скайпі перевернуту моську. 

Що я тільки не робив. Починаючи від підбору драйвера, закінчуючи емм.. реєстром. В результаті я таки поставив на місце зображення за допомогою RegEdit.

Налаштунки, які драйвер встановлює в реєстр знаходиться за адресою HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Class\{6bdd1fc6-810f-11d0-bec7-08002be2092f}

Там знаходиться параметр із назвою "Flip" (легко шукається через пошук в цьому розділі). Якщо він дорівнює 0 - треба встановити 1. Якщо 1 - то 0. Все. Зображення перевертається. 

До відома. Було перепробувано тона драйверів. Із усіма методами видалення-встановлення. Були залучене ПЗ для розвороту відео. І потом вже дійшло діло до реєстру. Редагування реєстру виявилось самим дієвим методом усунення цієї проблеми.

Коментарі: